KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10526468
nr 1052 6468
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsningar, 3 st. Axel Fridell (1894-1935), signerade, motivet: 20x15ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 20:39:01
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell